logotyp

Psalo se o nás

Rozsviťte svoji zahradu - Sofie Bydlení 4-5/2023

Rozsviťte svoji zahradu - Sofie Bydlení 4-5/2023Inspirujte se tipy pro svou zahradu v aktuálním čísle časopisu Sofie Bydlení. Najdete tam i fotografii z naší realizace osvětlení zahrady

Vánoční osvětlení a spotřeba elektřiny - Blesk Hobby 11/2022

Venkovní vánoční LED osvětlení úspornéModerní vánoční LED osvětlení při běžném způsobu vánoční výzdoby po čas adventního období tvoří i v dnešní době v celkové spotřebě domácnosti zanedbatelnou část. Blíže jsme se k tématu energetické náročnosti vánočního osvětlení vyjádřili v listopadovém vydání časopisu Blesk Hobby.

Krásný výhled do zahrady - speciál Sofie Bydlení 10-11/2022

Osvětlení zahrady přináší pocit bezpečí uvnitř interiéruČasopis Sofie Bydlení je plný inspirace pro dům a zahradu. Vydání 10-11/2022 je navíc rozšířené o speciál Projekt - Stavba - Interiér, kde najdete naši dvoustranu s fotografiemi z našich realizací osvětlení zahrady, slovo odborníka Václava Holase a také modelový příklad energetické náročnosti (nebo spíše nenáročnosti :-)) zahradního osvětlení.

Tipy na venkovní osvětlení v časopisu Sofie Bydlení 6-7/2022

Venkovní osvětlení 12VInspirujte se tipy na venkovní osvětlení, které dotváří krásnou atmosféru v zahradě. Venkovní světelné objekty ve tvaru koulí v různých velikostech, nebo stojací svítidlo, které zvýrazní průchod zahradou, aniž by vás oslňovalo.

Inzerce v časopise Chatař Chalupář 10/2021

Zahradní osvětlení 12V ideální pro instalaci svépomocíNámi prodávané zahradní osvětlení na malé bezpečné napětí 12V je vhodné nejen pro chataře a chalupáře, ale také pro každého, kdo si rád zvelebuje svou zahradu svépomocí. Jednoduchý systém zahradního osvětlení Garden Lights je stavebnice zahradního osvětlení, kterou si sestavíte podle svých představ.

Voda v zahradě - časopis DESIGN home & garden 2021

Osvětlení zahrady koupací jezírkoFotografiemi z našich realizací se můžete inspirovat v časopisu DESIGN home & garden. Například v článku o vodních prvcích v zahradě jsme přispěli fotografiemi s osvětlením zahradního a koupacího jezírka, vodopádu nebo zahradní fontány.

Osvětlení rostlin v interiéru - web Chatař-chalupář.cz 2020

LED osvětlení pro růst rostlin v interiéruV zimním období trpí pokojové rostliny nedostatkem přirozeného denního světla. Řešením může být umělé osvětlení pro růst rostlin, které pomůže rostlinám nejen přečkat období s kratšími dny, ale také umožní jejich zdravý růst v tmavých místnostech v interiéru.

Přečtěte si o výhodách svítidel pro růst rostlin v interiéru.

Zahradní osvětlení pomocí reflektorů - web Flóranazahradě.cz 2020

zahradní osvětlení pomocí LED reflektorů na 12VPokud si chcete užívat zahradu i večer a vytvořit při posezení na terase kolem vás poutavý večerní obraz, řešením je osvětlení některých keřů a zákoutí pomocí venkovního zahradního osvětlení. Mezi nejžádanější osvětlovací techniky patří zahradní LED reflektory, kterými světlo snadno zacílíte na určité místo, a vytvoříte poutavou hru stínů a světel.

Jaro je za rohem, tak neváhejte načerpat inspiraci v našem novém článku. Připravili jsme pro vás i malý bonus.

Dopřejte zahradě osvětlení nejen o Vánocích - časopis Rodinný dům 12/2019

zahradní svítící koule Garden Lights 12VVenkovní osvětlení je pro mnohé majitele zahrad sezónní záležitostí. Především před Vánoci začíná zdobení stromků svítícími vánočními řetězy, vytváření okrasných truhlíků a vánočních věnců. Dekorativní osvětlení však může představovat také celoroční zážitek z jedinečného večerního obrazu zahrady. Nasvícením rostlin, dřevin nebo objektů vytvoříte v zahradě nevšední podívanou, která se bude měnit v každém ročním období.

Více se dozvíte v článku z prosincového vydání časopisu Rodinný dům.

Tipy na vánoční osvětlení v časopisu Flóra 11/2019

Tipy na vánoční osvětlení v časopisu Flóra 11/2019Časopis Flóra ve svém listopadovém čísle připravil pro své čtenáře tipy na vánoční osvětlení, které pozvedne vaši domácí výzdobu. A my jsme také přispěli s našimi zajímavými svítícími dekoracemi, tak neváhejte a načerpejte trochu té vánoční inspirace.

Podzimní zahrada ve světle reflektorů - web Primažena.cz

zahradní osvětlení 12V realizaceTaké jste si mysleli, že s koncem léta odzvonilo i zahradnímu osvětlení? Dokončujete realizaci své zahrady a rádi byste ji osvětlili, ale domníváte se, že osvětlení přes podzim a zimu nevyužijete? Přečtěte si náš nový článek, kde se dozvíte, proč je právě podzim ideální čas pro osvětlení zahrady.

Časopis DESIGN home & garden červenec-srpen 2019

Časopis DESIGN home & garden červenec-srpen 2019Terasa, balkon či zahrada obohacují obytný prostor o novou dimenzi. Tyto plochy vyžadují speciální venkovní osvětlení, jež přináší nejenom výrazný dekorativní prvek, ale také přispívá k bezpečnému pohybu v okolí domu.

Prohlédněte si některé z fotografií z našich realizací zahradního osvětlení v novém čísle časopisu DESIGN home & garden. Prostředí na našich fotografiích není vytvořené ve Photoshopu. Jedná se o skutečné zahrady našich zákazníků. :-)

Magazín Moje bydlení - léto 2019

Svítící plovoucí koule v zahradním jezírkuInzerce v časopisu by měla korespondovat s jednotlivými tématy, kterými se redaktoři zabývají. Pro každého čtenáře je pak kombinace zajímavých článků a reklamy inspirací, nikoliv obtěžující omáčkou. Magazín Moje bydlení tuto podmínku splňuje, a proto s ním rádi spolupracujeme. V aktuálním letním vydání magazínu nás najdete u článku "Velké stěhování pod oblohu", kde pro naše zahradní osvětlení bylo místo jako dělané.

Magie noční zahrady - webový portál Bydlení je umění.cz

Magie noční zahrady - webový portál Bydlení je umění.czDodáváme inspiraci redaktorům různých časopisů a autorům článků o venkovním osvětlení. Fotografie z našich realizací zahradního osvětlení můžete objevit u článku Magie noční zahrady na webovém portálu Bydlení je umění.cz.

Venkovní osvětlení na chatu a chalupu - web Chatař-chalupář.cz

Venkovní osvětlení na chatu a chalupu - web Chatař-chalupář.czJako národ chatařů a chalupářů si léto bez svého rekreačního obydlí nedovedeme ani představit. Vyjet na víkend z víru města, odpočinout si a načerpat energii, toho si na tomto místě tolik ceníme. Pobyt si chceme užít co nejvíce, obzvláště v létě rádi grilujeme a relaxujeme na zahradě až do pozdních večerních hodin. K této nádherné atmosféře bezpochyby patří i venkovní osvětlení ... ve čtení pokračujte zde.

Radost přinášet světlo - časopis Sofie Bydlení 4/2019

Dekorativní osvětlení stromů v zahraděVe spolupráci s časopisem Sofie Bydlení jsme připravili zajímavý článek na téma osvětlení domu a zahrady. Rozpovídali jsme se o trendech ve venkovním osvětlení. Dozvíte se i něco více o naší rodinné firmě HOLAS Lighting a našich začátcích.

Naše venkovní LED osvětlení v časopise Pěkné bydlení

Venkovní svítící kouleDobře zvolené venkovní osvětlení vám prodlouží pobyt na zahradě a poskytne příjemnou večerní atmosféru. Inspirace na zahradní svítidla není nikdy dost, proto v redakci časopisu Pěkné bydlení připravili pár rad a tipů, mezi kterými najdete i svítidla z naší nabídky.

Jak efektně nasvítit zahradu se dozvíte v časopise Rodinný dům 11-12/2018

Jak efektně nasvítit zahradu se dozvíte v časopise Rodinný dům 11-12/2018

Světelná pohoda po západu slunce - Design Home & Garden 9-10/2018

Dekorativní nasvícení soch v zahraděÚtulnou atmosféru si toužíme vytvořit nejen uvnitř domu, ale také v zahradě, jež se stává důležitým místem pro každodenní relaxaci a vlastně i nedílnou součástí obytného prostoru. Zpříjemnit pobyt v ní pomáhá vhodné venkovní osvětlení.

Nechte zahradu zářit - časopis Sofie Bydlení 9/2018

Dekorativní stojací svítidlo do zahradyCílem moderní zahradní architektury je zvětšit obytný prostor a vytvořit v zahradě krásné relaxační místo plné přírodní energie.

Posviťte si na zahradu - časopis Můj dům 9/2018

Posviťte si na zahradu - časopis Můj dům 9/2018 Zahradní osvětlení řeší stále větší počet majitelů zahrad a není se čemu divit. Vhodné osvětlení dokáže se zahradou udělat pravé divy, a to nejenom v létě, ale celoročně. Je však třeba dodržet několik zásad, aby zahrada nepůsobila jako lunapark, ale jako kultivovaný a inspirativní prostor.

Václav Holas radí: ,,Zahradní osvětlení nám umožňuje pohled od zahrady, například z okna nebo i z terasy. Mnoho lidí si rádo posedí v intimnější osvětlení, proto doporučuji ...

Když zapadne slunce - časopis Sofie Bydlení 7-8/2018

Když zapadne slunce - časopis Sofie Bydlení 7-8/2018Máme spoustu fotografií z vlastních realizací a rádi je poskytneme do časopisů. Například některé z těchto fotografií k článku o solárních svítidlech v časopise Sofie Bydlení.

Dlouhý večer na terase - časopis Sofie Bydlení 7-8/2018

Dekorativní osvětlení terasy a zahrady

V letních měsících se terasa stává centrem stráveného času s rodinou a přáteli, místem pro venkovní oslavy i místem pro relaxaci.

Dekorativní osvětlení nám umožňuje prodloužit si čas strávený na venkovním posezení až do pozdních večerních hodin. Prozradíme vám pár tipů, jak si dekorativně nasvítit okolí terasy a vytvořit si tak příjemnou večerní atmosféru.

Osvětlení jezírka - časopis Chatař Chalupář 7/2018

Pro článek o osvětlení jezírka v červencovém čísle časopisu Chatař Chalupář byly použity fotografie jezírka z naší poslední realizace. Nezapoměli jsme také inzerovat osvětlovací systém Garden Lights na bezpečné napětí 12V, se kterým si jednoduše a rychle osvětlíte jezírko a jeho okolí svépomocí.

Polopatě (Česká televize) - reportáž o zahradním osvětlení

Naše první reportáž v televizi! :-) Ve spolupráci s pořadem Polopatě jsme vytvořili takřka pětiminutovou exkurzi po jedné z našich nejkrásnějších osvětlených zahrad a přiblížíme vám funkci zahradního osvětlení. 

Pro zhlédnutí videa klikněte na obrázek níže. 

Zamerajte sa viac na svetelny dizajn - portál Zahradnymagazin.sk

Zamerajte sa viac na svetelny dizajn - portál Zahradnymagazin.skFunkčné osvetlenie záhrad je už zaužívaným štandardom, ktorým disponuje takmer každá záhrada. V súčasnosti však túžime po útulnej a príjemnej atmosfére. Tú nám pomôže vytvoriť iný typ svietidiel.

Oprašte svou slovenštinu a přečtěte si článek o zajímavých světelných efektech, který jsme připravili pro slovenské i české zahradní nadšence ve spolupráci se slovenským portálem Zahradnymagazin.sk.

Pořádná dávka romantiky - časopis Sofie Bydlení 5-6/2018

Pořádná dávka romantiky - časopis Sofie Bydlení 5-6/2018

Třpyt světla na vodní hladině vytváří příjemnou večerní atmosféru a v kombinaci se šuměním tekoucí vody působí relaxačně.

Zahradní jezírko je radostí jeho vlastníků a tahákem pozornosti každé návštěvy. K tomu, abyste si mohli vychutnávat krásu tohoto uceleného ekosystému i po setmění, vám pomůže dekorativní osvětlení, které rozzáří jezerní hladinu.

Harmonická zahrada - časopis Sofie Bydlení 4/2018

Harmonická zahrada - časopis Sofie Bydlení 4/2018

Na každém kroku se setkáváme s chytrými pomocníky, kteří nám usnadňují denní povinnosti. Po kapsách si nosíme doslova celou kancelář. Tím jsme ale neustále zatíženi a atakováni stresem. Doma naopak očekáváme uklidnění a relaxaci. 

Pocitu harmonie můžete dosáhnout osvětlením zahrady, jezírka nebo domu, jež vás bude při každém návratu už z dálky vítat.

Jak na osvětlení jezírka a jeho okolí - portál Svépomocí.cz

Jak na osvětlení jezírka a jeho okolí - portál Svépomocí.cz Jezírko v zahradě je většinou centrálním bodem, který nám svým uceleným ekosystémem přináší jedinečnou podívanou. Tekoucí voda z jeho potůčků a vodopádů uklidňuje a vytváří příjemné prostředí pro relaxaci. Jezírko je také velkým poutačem pozornosti pro každou návštěvu. Jeho působivý efekt lze podpořit vhodně zvoleným dekorativním osvětlením. ...

Soutěž o svítící zahradní dekorace s portálem Svépomocí.cz

Soutěž o svítící zahradní dekorace s portálem Svépomocí.cz Portál Svépomocí.cz nám pomohl s uspořádáním soutěže pro své čtenáře i pro naše zákazníky. Do soutěže jsme věnovali designové svítící koule o průměru 30 a 40cm z dílny německého výrobce ...

Venkovní fontána nejen na zahradu - portál Svépomocí.cz

Venkovní fontána nejen na zahradu - portál Svépomocí.cz Rádi byste měli v zahradě vodní prvek, ale nechcete se pouštět do stavby jezírka/potůčku? Tak si vytvořte venkovní fontánu z českých kamenů. Přinášíme vám návod, podle kterého ji zvládnete sestavit ...

Pořiďte si venkovní svítidla do zahrady, překvapivé novinky - článek na iDnes.cz

Pořiďte si venkovní svítidla do zahrady, překvapivé novinky - článek na iDnes.cz Odpočíváte rádi na zahradě a hledáte, jak si požitek z relaxace více zpříjemnit? Přijďte načerpat inspiraci do showroomu s venkovním osvětlením a zahradními doplňky se stylovým koupacím jezírkem.

Úžasná zahrada rozzářená venkovním zahradním osvětlením z led-zahradyPřijďte se do showroomu inspirovat nejnovějšími trendy venkovního osvětlení. Led zahrada patří mezi specialisty na ...

Instalace zahradního osvětlení svépomocí - portál Svépomocí.cz

Instalace zahradního osvětlení svépomocí - portál Svépomocí.cz Plánujete osvětlit zahradu? Přinášíme vám návod, jak osvětlení správně rozmístit a jak jednoduše namontovat.

Instalace zahradního osvětlení krok za krokem
Pro ...

Osvětlení zahrady - článek na portálu Svépomocí.cz

Osvětlení zahrady - článek na portálu Svépomocí.cz Osvětlená zahrada má několik výhod. Prodloužíte dobu, kdy na ní můžete trávit čas, zpříjemníte si chvíle grilování nebo večerního posezení, budete se v ní pohybovat podstatně bezpečněji a nezvaným hostům dáte jasně najevo, že máte zahradu pod dohledem. V poslední době ale získává na důležitosti také estetický účel.

Hlavním důvodem, ...

Jarní veletrh FOR GARDEN 2016 a zmínka o našich interiérových fontánkách na Novinky.cz

Jarní veletrh FOR GARDEN 2016 a zmínka o našich interiérových fontánkách na Novinky.cz,,Interiérová fontánka od Led-zahrady dokazuje, že fontánky nemusí být nutně jen kýčovité, ale mohou zapadnout i do moderních minimalistických interiérů." Reakce portálu Novinky.cz i zmínka o naší idee moderních interiérových fontánek z přírodních kamenů nás velmi potěšila. :-)

Celý článek si můžete přečíst zde.

Trendy zahradního osvětlení a venkovních svítidel roku 2015 - článek na iDnes.cz

Trendy zahradního osvětlení a venkovních svítidel roku 2015 - článek na iDnes.cz Letní sezóna nás vylákala do zahrad, jež jsou příjemně osvětlovány venkovním osvětlením. Některá ze zahradních světel nás hluboce uchvátila. Trendy zahradního osvětlení 2015 jsou více než ...

Posviťte si na zahradu, jaro už klepe na dveře! - článek na Hobbymanie.tv

Posviťte si na zahradu, jaro už klepe na dveře! - článek na Hobbymanie.tv Předjaří je ideální čas pro to, abyste na zahradě začali s většími úpravami a až bude jaro v plné síle, vy se mohli kochat její ničím nerušenou krásou. Je čas na budování chodníčků, jezírka, skalky. A pokud si zahradu chcete užívat i večer, v předstihu už přemýšlejte nad tím, jakým způsobem a čím ji nasvítíte.

Správně zvolené osvětlení ...

Ozdobte si dům i zahradu vánočním osvětlením! Jaké vybrat? - článek na Hobbymanie.tv

Ozdobte si dům i zahradu vánočním osvětlením! Jaké vybrat? - článek na Hobbymanie.tvKdeže ty romantické Vánoce při voskových svíčkách na stromečku jsou! Dnes je v módě elektřina, a čím víc žároveček na stromku, v oknech i venku na zahradě, tím lépe. Budiž, ostatně žárovky a ledky jsou určitě bezpečnější, než otevřený oheň. Ale jen tehdy, když vánoční osvětlení vybereme správně!

Celý článek si můžete přečíst zde.

Překvapte sousedy vánočním osvětlením! Jaké vybrat pro dům i zahradu? - portál Hobbymanie.tv

Překvapte sousedy vánočním osvětlením! Jaké vybrat pro dům i zahradu? - portál Hobbymanie.tv Před pár desítkami let jsme si o vánočních svátcích bohatě vystačili s klasickými svíčkami na adventních věncích a stromečcích. Pak se na trhu objevily svíčky a řetězy elektrické. A dnes? Možností, ...

Nové trendy zahradního osvětlení ve Světelném studiu

Nové trendy zahradního osvětlení ve Světelném studiu Článek o našem světelném studiu, publikovaný 13. 3. 2014 na iDNES.cz. Článek je k dispozici zde.

Trendy výběru zahradního osvětlení se i pro rok 2014 neustále posouvají. V uspěchané době se z našeho obývacího pokoje a zahrady stává relaxační klidová zóna, kde můžeme v bezpečí načerpat nové síly.

Osvětlení domova

Velmi důležitou součástí domovů je správně zvolené osvětlení, navozující pocit pohody a bezpečí.Významným kritériem při výběru dekorativního osvětlení zahrady se stává estetické cítění. Člověk se instinktivně rozhoduje dle svých niterních pocitů a ...

Bydlení - prosinec 2013/ leden 2014 - Světlo v zahradě

Design a Home - červenec/ srpen 2013 - Zahrada osvětlená i ve stínu

Design a Home 2013 Design a Home 2013

Doma dnes - listopad 2013 - Kouzlo noční zahrady

Dům a zahrada 2013 - Krásná jako noc

Pěkné bydlení 2013 - Když se nechce jít spát

Domov - Srpen 2014

Dům a zahrada - listopad 2012, Posviťte si na zeleň

V záři reflektorů - napsali o nás v časopise HOME - září 2012

V záři reflektorů - HOME 09/2012 V záři reflektorů - HOME 09/2012 V záři reflektorů - HOME 09/2012

Světlo pro krásnou zahradu - o nás v časopise praktik 06/2012

článek o našem osvětlení  - časopis praktik článek o našem osvětlení  - časopis praktik článek o našem osvětlení  - časopis praktik

Napsali o nás na idnes.cz - Správně zvolené zahradní osvětlení udělá se zahradou po setmění divy

Napsali o nás na idnes.cz - Správně zvolené zahradní osvětlení udělá se zahradou po setmění divy Zvýrazněním zajímavých objektů zahradním osvětlením vaše zahrada nabídne očím úžasnou podívanou a návštěvníkům zahrady poskytne dekorativní zahradní osvětlení nezapomenutelné scenerie, které si uchovají v paměti. Rozsviťte noční zahradu dekoračním zahradním osvětlením. Tma v zahradě nabízí mnoho prostoru k dekoraci květin a dřevin pomocí zahradního osvětlení. Mnoho lidí obdivuje nasvětlené ...

Napsali o nás na idnes.cz

Dechberoucí zahradní osvětlení od Garden Lights
Zahradní osvětlení je stejně jako osvětlení bytu výsadou moderní doby. Prohlédněte si s námi nejnovější trendy v zahradním osvětlení a objevte ...

Článek o našem zahradním osvětlení v časopise Dům a zahrada

Článek je doplněn fotografiemi osvětlení Led zahrada. Číslo 12/2011

zahradní osvětlení led zahrada zahradní osvětlení venkovní osvětlení zahradní osvětlení zahradní osvětlení zahradní osvětlení
PŘIHLÁŠENÍ DO E-SHOPU
Luxusní ručně vyráběná svítidla
HOLAS Lighting, s.r.o.
Dr. Janského 953
252 28 Černošice

OTEVÍRACÍ DOBA
PO-PÁ 8:30 - 16:30

Výdejna a showroom:
Call +420 774 700 078

Technická podpora:
Call +420 775 300 073

E-mail: info@led-zahrada.cz
Rychlý kontakt
Telefon +420 774700078
Moderní led svítidla pro moderní zahradu
LOGIN
Košík
Facebook led zahrada
Instagram led zahrada
Pinterest led zahrada
YouTube led zahrada
Nákupní košík
položek v košíku: 0
Do dopravy zdarma zbývá: 1 500 Kč

Kopírování obrázků a obsahu je možné pouze s písemným souhlasem autora.
Created by © 2011-2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign